Blomdahl Medical kõrva- ja ninarõngaaukude tegemise süsteem

Meditsiinilisest plastikust kõrvarõngad aukude tegemiseks  |   Titaanist ja kullatud titaanist kõrvarõngad aukude tegemiseks  |   Titaanist ja kullatud titaanist ninarõngad aukude tegemiseks  |   Blomdahl Medical Skin Friendly Jewellery KÕRVARÕNGAD hilisemaks kandmiseks  |   Blomdahl Medical Skin Friendly Jewellery NINARÕNGAD hilisemaks kandmiseks  |   Blomdahl Medical muud tooted ja tarvikud

BLOMDAHL  MEDICAL- meditsiiniline kõrvarõnga-ja ninarõngaaukude tegemine.

Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur, seega on põhjust olla kindel, et kõik on tehtud õigesti.

Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on väljatöötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.

Kõrvarõngaaukude tegemine on teinud suure sammu edasi - Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on muutnud selle turvaliseks.

Blomdahli kõrvarõngaaukude tegemise tehnika võimaldab soovikorral üheaegselt augustada mõlemad kõrvalestad. 

MEDITSIINILINE PLASTIK-ainus kõrvarõngaaukude tegemise kõrvarõngas maailmas, milles on 0% niklit! Soovitatakse lastele ja vanematele inimestele, kes soovivad olla täiesti kindlad, et neil ei teki paranemisperioodil nikliallergiat.

NATURAALNE & ÜLEKULLATUD TITAAN- kõige turvalisem metall kõrvarõngaaukude tegemisel. Me kasutame homogeenset meditsiinilise kraadiga titaani, sest see materjal on tuntud kõrgete mitteallergiliste omaduste poolest.


VAATA VIDEOT KUIDAS TEHAKSE ÜHEAEGSELT KÕRVARÕNGAAUKE!

VAATA VIDEOT, KUIDAS EEMALDADA JA VAHETADA KÕRVARÕNGAD!

VAATA VIDEOT, KUIDAS PUHASTADA KÕRVARÕNGAAUKE!

         

SIIT LEIATE BLOMDAHL MEDICAL SKIN FRIENDLY JEWELLERY KOGU TOOTEVALIKU, MIDA VÕIMALIK TELLIDA!

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit