Blomdahl meditsiiniline augustamine on väljatöötatud vastavalt ”moodsale aseptika meetodile”, mis on tuttav tervishoiu­valdkonnast. See tähendab, et Blomdahli tooted ja meetodid on ohutud ja loodud selleks, et vältida infektsioonide levikut aukude tegemisel.

Blomdahli ehted on loodud koostöös nahaarstidega ja sobivad kõigile- isegi neile, kes kannatavad allergiate all. Materjalidest on võimalik valida meditsiinilise plastiku (haavaniit) ja meditsiinilise kraadiga titaani vahel. Blomdahli augustamiskõrvarõngastel on alati kapseldatud tipp, mis tagab selle, et kliendil on mugav magada. Kõrvarõngaste saba on jämedam tavaehetest kuna peale paranemisperioodi lõppu, ehete vahetamisel, tõmbub kõrvarõngaauk alati natuke kokku. Kuna tavaehted on peenema sabaosaga, siis on välistatud kõrvarõngaaukude vigastamine uute ehete paigaldamisel.

Kogu tootmine toimub Rootsis ja Blomdahl omab meditsiiniseadmete tootmise ISO 13485 sertifikaati. See tähendab, et on olemas täielik kontroll iga tootmisetapi üle, materjalide üle, mida kasutatakse ja lõpptoote üle.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit