Umbes 15% naistest  kannatab nikliallergia all, mis on kõige levinum kontaktallergia maailmas. Nikliallergia võib tekkida ükskõik millises eluetapis ja kõrvarõngaaukude tegemine muudab naha vastuvõtlikuks ebasoovitavatele materjalidele nagu nikkel, kuld, palladium, koobalt jne. Seepärast kasutab Blomdahl augustamisel ainult turvalisi materjale. Blomdahli augustamise kõrvarõngad on loodud koostöös nahaarstidega ja on sobivad kõigile- isegi neile, kes juba kannatavad kontaktallergia all. Valida on võimalik meditsiinlise plastiku (haavaniit) ja meditsiinilise kraadiga titaani vahel.

Puhas meditsiinilise kraadiga titaan on kõige turvalisem metal. See on sama materjal, mida kasutatakse meditsiinis näiteks kehasiseste implantaatide valmistamisel. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilise kraadiga titaanist, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast antud ehetes.

Puhas meditsiinililne plastik on unikaalne selle poolest, et sisaldab 0% niklit. See materjal on tegelikult haavaniit, mida kasutatakse operatsioonijärgselt haavade kokkuõmblemiseks. Seda materjali on kasutatud meditsiinis üle 40 aasta ja ei ole teada, et see põhjustaks allergiat. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilisest plastikust, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit