Kõrvarõngaaukude lõplikuks paranemiseks kulub umbes 1 aasta. Seepärast arvesta järgnevaga:

·    Kanna kõrvarõngaid kogu aeg esimese aasta jooksul. Vastasel juhul tõmbub kõrvarõngaauk kokku või sulgub täielikult.
Tavalise väikese tagusega kõrvarõngad tuleks ööseks eemaldada ja hommikul uuesti kõrva panna, et ei oleks ebamugav magada ja et ei tekiks oht, et tagus on liiga tugevasti kinni vajutatud ja läheb kõrvalesta sisse. Kõrvarõngaaugud ei tohiks olla tühjad üle 24 tunni.

Ole eriti ettevaatlik, kui vahetad kõrvarõngaid. Kõrvarõngaaugud on veel tundlikud ja kui vigastad neid, siis on oht infektsiooni tekkimiseks. Seepärast pese ja puhasta alati eelnevalt oma käed ja kõrvarõngad, mille kõrva paned. Hoia oma kõrvarõngaaugud puhtad, kuivad ja jälgi, et saavad piisavalt õhku. Kui kasutad kõrvarõngaid, millel on tagus, siis jälgi, et see ei oleks pressitud tihedalt vastu kõrva.

Oht kontaktallergia tekkimiseks on kõige suurem esimesel aastal peale aukude tegemist. Seepärast on eriti oluline kanda sel perioodil turvalisest materjalist ehteid. Blomdahl pakub laias valikus nahasõbralikke ehteid, mis on loodud koostöös nahaarstidega.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit