Blomdahl ninarõngaaugu tegemine

Hind: 12,00 EUR

 

Küsi lisainfot

Palume aeg ette broneerida.
Hinnale lisandub ninarõnga maksumus!!!
Alaealisel, kui tuleb üksi, vajalik vanema kirjalik nõusolek!

Valikus titaanist ninarõngad.
Valiku leiad jaotusest BLOMDAHL MEDICAL kõrva- ja ninarõngaaukude tegemise süsteem.

Blomdahl Medical ninarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise B-, C-hepatiiti ja HIV-viirusesse.


Blomdahl Medical ninarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.

JÄRELHOOLDUSE JUHEND – TÄHTIS INFORMATSIOON:

1. Mitte kunagi ära katsu oma ninarõngaauku pesemata kätega. Ära noki nina.

2. Pese oma ninarõngaauku antibakteriaalse seebiga väljaspoolt kaks korda päevas. Ära eemalda ninaehet pesemise ajaks. Kui käid dušši all/pesed pead, siis kasuta antibakteriaalset seepi(Safeguard, Protex) või vedelseepi ja loputa korralikult jooksva vee all. Kuivata salvrätikuga või vatitikuga. Lisaks puhasta spetsiaalselt rõngaaukudele mõeldud vahendiga, mis ei sisalda alkoholi. Lase õhu käes kuivada.

NB! Ära puhasta alkoholiga.
ÄRA MITTE KUNAGI PUHASTA OMA NINARÕNGAAUKU VIINA, PIIRITUSE, VESINIKU, CUTASEPTI VÕI MINGI MUU DES. AINEGA, MIS SISALDAB ALKOHOLI. 
Sel juhul kõrvetad oma ninarõngaaugu ära ja see takistab aukude paranemist. Ka Asept on liiga kange puhta ja värskeninarõngaaugu puhastamiseks.

3. Veendu, et sinu ninarõngaauk ja selle ümbrus on alati puhas, kuiv ja saab õhku.

 4. Kata ninarõngaauk kinni, kui kasutad meiki, pritsid parfüümi jne.

 5. Ninarõngal, mida kasutatakse augustamiseks, ei ole tagust, vaid oliivikujuline tipp, mis takistab ninarõnga august väljatulemist paranemisperioodi ajal. Sõltuvalt, kui palju sinu nina paistetab üles seespoolt, võib ninarõngas hakata välja libisema. Kui see juhtub, siis pese käed ja suru ninarõngas puhta sõrmega oma kohale tagasi. Ole eriti ettevaatlik, kui tõmbad riideid üle pea, kui sa pesed ja kuivatad oma nägu või nuuskad nina. Magamise ajaks soovitame ninarõngaaugule kaitseks peale panna pehme padjaosaga plaastri.

 6. Arvesta, et sul on ninas terav ese ja seega väldi tegevusi, mille käigus võid viga saada või endale viga teha.

 7. Vanni, basseini, merre: väldi nii kaua kui võimalik peale augu tegemist ja võimalusel ära pane pead vee alla. Kui tuled veest välja, siis pese rõngaauku vedelseebiga või kasuta puhastamiseks spetsiaalset rõngaaukudele mõeldud puhastusvedelikku. Vaata punkti nr.2

 8. Umbes 4 nädala möödudes vaheta ajutine ninarõngas uue ninaehte vastu. Pese hoolikalt käed ja puhasta ninarõngaauk. Eemalda ettevaatlikult ninaehe, millega ninarõngaauk tehti ja pane asemele uus puhas ninarõngas.

 9.Lõplikuks paranemiseks kulub umbes 1 aasta. Seega arvesta järgnevaga: ·  Kanna ninarõngast kogu aeg. Kui sa seda ei tee, siis auk võib kokku tõmbuda või sulguda täielikult.

·  Ole eriti hoolas, kui vahetad ninaehet. Ninarõngaauk on seestpoolt õrn ja kergesti vigastatav, mis võib omakorda tekitada infektsioone. Seepärast puhasta alati hoolikalt ninarõngas ja oma käed enne, kui hakkad ehet vahetama. Veendu, et augu ümbrus on puhas, kuiv ja saab piisavalt õhku.

·  Oht kontaktallergia tekkimiseks on kõige suurem esimese aasta jooksul. Seepärast on väga oluline sel perioodil kanda turvalisi ja kontrollitud ehteid. Me soovitame nahasõbralikke ehteid Blomdahl`ilt

 

TÄHELEPANU! Punetus ja/ või paistetus ja/või valu ja/või sügelus viitavad võimalikule infektsioonile. Eemalda ehe, puhasta, desinfitseeri auk ja pöördu koheselt arsti poole. 

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit