Blomdahl kõrvarõngaaugu tegemine

Hind: 10,00 EUR

 

Küsi lisainfot

Palume aeg ette broneerida.
Hinnale lisandub kõrvarõnga maksumus!!!
Alaealisel, kui tuleb üksi, vajalik vanema kirjalik nõusolek!

Valikus meditsiinilisest plastikust ja titaanist kõrvarõngad.
Valiku leiad jaotusest BLOMDAHL MEDICAL kõrva- ja ninarõngaaukude tegemise süsteem!

Blomdahl Medical kõrvarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise B-, C-hepatiiti ja HIV-viirusesse.

Blomdahl Medical kõrva augustamine on sobilik meetod nii väikestele lastele kui ka allergikutest täiskasvanutele. 100% niklivaba Medical Plastic meditsiinilisest plastikust (haavaniit) mitmevärviliste Swarovski kristallidega kõrvarõngad võimaldavad kanda kõrvarõngaid neil, kellel on nikliallergia,mida leidub kõikides metallides, nii kuld kui ka hõbeehetes.
KÕIK METALLID SISALDAVAD NIKLIT!

Blomdahl Medical kõrvarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.

Blomdahli kõrvarõngaaukude tegemise tehnika võimaldab soovikorral üheaegselt augustada mõlemad kõrvalestad. 

JÄRELHOOLDUSE JUHEND – TÄHTIS INFORMATSIOON:

1. Mitte kunagi ära katsu oma kõrvarõngaauke pesemata kätega.

2. Pese oma kõrvarõngaauke mõlemalt poolt kaks korda päevas. Ära eemalda kõrvarõngaid pesemise ajaks. Kui käid dušši all/pesed pead, siis kasuta antibakteriaalset seepi (näiteks Safeguard) ja loputa korralikult jooksva vee all. Kuivata salvrätikuga või vatitikuga. Lisaks puhasta spetsiaalselt rõngaaukudele mõeldud vahendiga, mis ei sisalda alkoholi. Vatitikuga pääsed kergesti puhastama kõrva tagumist poolt. Lase õhu käes kuivada. Kasuta mõlemale kõrvale uut puhast vatitikku. NB! Ära puhasta alkoholiga.
ÄRA MITTE KUNAGI PUHASTA OMA KÕRVARÕNGAAUKE VIINA, PIIRITUSE, VESINIKU, CUTASEPTI VÕI MINGI MUU DES. AINEGA, MIS SISALDAB ALKOHOLI. 
Sel juhul kõrvetad oma kõrvarõngaaugud ära ja see takistab aukude paranemist. Ka Asept on liiga kange puhaste ja värskete kõrvarõngaaukude puhastamiseks.

3. Veendu, et sinu kõrvarõngaaugud ja selle ümbrus on alati puhtad, kuivad ja saavad õhku.

4. Kata oma kõrvad kinni, kui kasutad meiki, juukselakki, piserdad parfüümi, värvid juukseid jne.

5. Ole eriti ettevaatlik, kui tõmbad riideid üle pea kuna kõrvarõngad võivad riietesse kinni jääda.

6. Vanni, basseini, merre: väldi nii kaua kui võimalik peale augu tegemist ja võimalusel ära pane pead vee alla. Kui tuled veest välja, siis pese rõngaauku antibakteriaalse seebiga või kasuta puhastamiseks spetsiaalset rõngaaukudele mõeldud puhastusvedelikku. Vaata punkti nr.2

7. Umbes 6 nädala möödudes (kõhres umbes 12 nädalat) vaheta ajutised kõrvarõngad uute kõrvarõngaste vastu. Nii eemaldad ajutised kõrvarõngad: pese hoolikalt käed ja kõrvarõngaaugud. Ühe käega hoia korralikult kõrvarõnga esimesest ehtega poolest. Teise käega vääna kõrvarõnga tagust mõlemale poole kuni tunned, et tagus annab järele, samal ajal ära tõmba, kui väänad. Eemalda ettevaatlikult kõrvarõngad ja pane asemele uued, puhtad ehted.

 8. Lõplikuks paranemiseks kulub umbes 1 aasta. Seega arvesta järgnevaga:

·  Kanna kõrvarõngaid kogu aeg. Kui sa seda ei tee, siis auk võib kokku tõmbuda või sulguda täielikult.

·  Ole eriti hoolas, kui vahetad kõrvarõngaid. Kõrvarõngaauk on seestpoolt õrn ja kergesti vigastatav, mis võib omakorda tekitada infektsioone. Seepärast puhasta alati hoolikalt kõrvarõngad ja oma käed enne, kui hakkad ehteid vahetama. Veendu, et aukude ümbrus on puhas, kuiv ja saab piisavalt õhku. Kui kasutad tagusega kõrvarõngaid, siis ära suru taguseid tihedalt vastu kõrvalesta.

·  Oht kontaktallergia tekkimiseks on kõige suurem esimese aasta jooksul. Seepärast on väga oluline sel perioodil kanda turvalisi ja kontrollitud ehteid. Me soovitame nahasõbralikke ehteid Blomdahl`ilt

 

TÄHELEPANU! Punetus ja/ või paistetus ja/või valu ja/või sügelus viitavad võimalikule infektsioonile. Kui kõrvarõngaauk on kõrva pehmes osas (kõrvalestas), eemalda ehe, puhasta, desinfitseeri auk. Kui järgmiseks päevaks pole paranemist märgata, pöördu arsti poole. Kui kõrvarõngaauk on kõrva kõhreosas, eemalda kõrvarõngas, puhasta, desinfitseeri auk ja pöördu koheselt arsti poole.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit