Blomdahl medical Skin Friendly Jewellery kõrvarõngad hilisemaks kandmiseks

Meditsiinilisest plastikust kõrvarõngad aukude tegemiseks  |   Titaanist ja kullatud titaanist kõrvarõngad aukude tegemiseks  |   Titaanist ja kullatud titaanist ninarõngad aukude tegemiseks  |   Blomdahl Medical Skin Friendly Jewellery KÕRVARÕNGAD hilisemaks kandmiseks  |   Blomdahl Medical Skin Friendly Jewellery NINARÕNGAD hilisemaks kandmiseks  |   Blomdahl Medical muud tooted ja tarvikud

Blomdahl Medical Skin Friendly Jewellery kõrvarõngaste tagused meditsiiniline plastik 1tk

Artikli nr.: BFMP

Hind: 0,30 EUR

 

Küsi lisainfot

Blomdahl on loonud uued meditsiinilisest plastikust kõrvarõngatagused, mis sobivad kõigile Blomdahl Skin Friendly Jewellery meditsiinilisest plastikust ehetele, mis mõeldud hilisemaks kandmiseks.

Uute taguste eelised:

-          Kõrvarõngataguse positsioon on reguleeritav – sellel on 4 lukustatavat positsiooni. On kuulda selget klõpsu, kui tagus lukustub mingis positsioonis.

-          Kõrvarõngatagus kapseldab sabaosa tipu,välja arvatud ühes lukustuspositsioonis, kui tagus on kõige tihedamalt vastu kõrva.

-          Tänu erinevatele lukustuspositsioonidele saate reguleerida taguse asendi vastavalt sellele, kui paksud on kõrvalestad.

-          Tänu uuele kujule, püsib tagus paremini.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit