Koolitused

Clean+Easy brasiilia vahatamise ühepäevane kursus

Artikli nr.: BRASK

Hind: 100,00 EUR

 

Küsi lisainfot

Clean+Easy brasiilia vahatamiskoolitus spetsiaalse kõvavahaga. Koolitus hõlmab teooriaosa, tootetutvustust ja praktilist tööd.

Koolitus koosneb:
Teooriaosast - räägime naha puhastamisest, karva ehitusest, töövõtetest, töövahenditest, töövahendite puhastamisest, ohtudest ja vastunäidustustest brasiilia vahatamise tegemisel, kliendi teenindamisest, erinevate piirkondade vahatamisest ja paljust muust. 
Tootetutvustusest - räägime Clean+Easy toodetest, nende koostisest, kasutamisest.
Praktilisest tööst- koolitaja juhendamisel harjutame modellil peal brasiilia vahatamist.
Koolituse edukal läbimisel väljastame tunnistuse.
Koolitusel õpitakse vahatamist Clean+Easy toodetega!
Vajalik modell.


Vajalikud tooted töö alustamiseks leiate jaotusest VAHATAMINE, APARAADID.


Clean+Easy Brazilian Full Body Hard Wax on välja töötatud kasutamiseks sügavale bikiinipiirkonnale, kaenlaalustele ja näole. Hard Wax kõvavaha on nahale õrnem kui Soft Wax kuumvaha ning sobib eriti hästi tundlike piirkondade vahatamiseks. Vaha haakub ainult karvade, mitte naha külge. Seetõttu on Brazilian Full Body Hard Wax vaha sobilik kasutamiseks tundlikele nahapiirkondadele, kuid see eemaldab ka kõige tugevamad karvad. Eeliseks on ka see, et nahale ei jää kleepuvat vahakihti, mida jätab Soft Wax kuumvaha ning nahka ei ole võimalik kahjustada. Vaha alla käib spetsiaalne õli, mis välistab vaha kleepumise nahale. Eemaldab ka kõige väiksemad karvad.

Glenberg Grupp OÜ
Narva mnt. 13, Pro Kapitali Ärikeskus, 2. korrus, 10151 Tallinn
Telefon (+372) 56 202 330
info@glenberg.ee

doit